• Uwaga uczniowie i rodzice!

• Drodzy uczniowie! Drodzy rodzice!

Zgodnie z rozporządzeniem MEN zajęcia w dniach 26.10.2020r. - 08.11.2020r. będą się odbywać w następujący sposób:

• klasy I - III oraz oddział przedszkolny  - zajęcia stacjonarne w szkole wg planu lekcji
              • klasy IV - VIII - zajęcia zdalne (wychowawcy klas przekażą uczniom szczegółowe informacje).

Grażyna Larwa

• Sukces naszej uczennicy na XXXII Ogólnopolskim Biegu Ulicznym

• III miejsce Mileny Jabłońskiej na XXXII Ogólnopolskim Biegu Ulicznym 10-tka po Ziemi Biłgorajskiej

W niedzielę 4 października 2020r. uczennica klasy V - Milena Jabłońska reprezentowała naszą szkołę w XXXII Ogólnopolskim Biegu Ulicznym 10-tka po Ziemi Biłgorajskiej.

W swojej kategorii wiekowej 10-11 lat (rocznik 2009- 2010) startowała  w biegu na 600 m dziewcząt na terenie  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Od samego początku biegu była wśród dziewcząt reprezentantek klubów sportowych, szkółek lekkoatletycznych, które prowadziły cały peleton. Do mety dzielnie dobiegła jako trzecia. Celem udziału w kolejnych zawodach będzie zdobycie wyższego miejsca na podium.

Opiekunem uczennicy była p. Małgorzata Zając.

Gratulujemy i życzymy dalszych udanych startów na zawodach sportowych.