• Aktualne plany lekcji

• Drodzy Uczniowie!

Drodzy Rodzice!

Po feriach zimowych, od 18 stycznia 2021r. będą obowiązywać nowe plany lekcji, które udostępniamy poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Oddział przedszkolny oraz klasy I-III przychodzą na zajęcia do szkoły.

Godziny przychodzenia dzieci do szkoły i korzystania z szatni:

Oddział przedszkolny - 7:30 - 7:45

Klasa I - 7:55 - 8:00

Klasa II - 7:45 - 7:50

Klasa III - 7:50 - 7:55

Klasy IV-VII w dalszym ciągu uczą się zdalnie.

Plany lekcji:

Plan_zajec_-_oddzial_przedszkolny.docx

Plan_lekcji_kl_I-III.docx

Plan_lekcji_kl._IV-VII.docx

• Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych

• Od 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III wracają na zajęcia do szkoły. W dalszym ciągu będzie obowiązywał ścisły reżim sanitarny.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z wytycznymi MEiN, GIS i MZ dla klas I-III szkół podstawowych.

Wytyczne_MEiN__MZ_i_GIS_dla_klas_I-III_szkol_podstawowych.pdf

• Ferie zimowe

• W bieżącym roku szkolnym ferie zimowe odbędą się dla wszystkich uczniów w tym samym terminie od 4 do 17 stycznia 2021 roku.

• Pomoc z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

• W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową, która wiąże się z licznymi ograniczeniami, w szczególności dotyczącymi kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Biłgoraju informuje, że w okresie ferii zimowych istnieje możliwość korzystania z dodatkowych form pomocy i wsparcia dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Oferujemy:

• wsparcie psychologiczne w ramach telefonu dyżurnego nr 797 433 796, który dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00,

• wizyty w ramach bezpośredniego kontaktu z psychologiem, po uprzednim umówieniu telefonicznym pod nr (84) 686-10-66.

Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji uczniom i rodzicom.

Szczepan Łubiarz

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju