• Zmiana planu lekcji

• Od poniedziałku 31 maja 2021r. klasy IV - VII będą uczyć się stacjonarnie.

Zajęcia we wszystkich klasach będą się odbywać według zmienionego planu lekcji, który jest do pobrania poniżej.

Plan_lekcji.doc

• Nauczanie hybrydowe w kl. IV -VII

• W dniach 24 - 28 maja zajęcia stacjonarne w szkole w klasach IV - VII będą się odbywać zgodnie z podanym harmonogramem:

24 maja 2021r. (poniedziałek) - klasa V, klasa VII

25 maja 2021r. (wtorek) - klasa IV, klasa VII

26 maja 2021r. (środa) - klasa VI

27 maja 2021r. (czwartek) - klasa V, klasa VII

28 maja 2021r. (piątek) - klasa VI

• Nauczanie hybrydowe i zmiany w planie lekcji

• Drodzy uczniowie!

Drodzy rodzice!

Od 17 maja 2021r. klasy IV-VIII przechodzą na nauczanie hybrydowe. Zgodnie z zasadami stacjonarnie w szkole może się uczyć maksymalnie 50% uczniów. Pozostali uczą się zdalnie.

Zajęcia stacjonarne w szkole w dniach 17 - 21 maja będą według poniższego harmonogramu:

17.05.2021r. (poniedziałek) - klasa IV, klasa VII

18.05.2021r. (wtorek) - klasa VI

19.05.2021r. (środa) - klasa V, klasa VII

20.05.2021r. (czwartek) - klasa VI

21.05.2021r. (piątek) - klasa IV, klasa VII

Klasy I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego uczą się stacjonarnie w szkole.

W związku z wprowadzeniem takiego sposobu nauczania nastąpiły zmiany w planie lekcji, który jest do pobrania poniżej.

Plan_lekcji_od_17_maja.doc

• Harmonogram powrotu uczniów do nauki stacjonarnej

• Drodzy Rodzice!

Wraz z poprawiającą się sytuacją epidemiczną w kraju, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego będzie możliwy stopniowy powrót uczniów do stacjonarnej nauki w szkole.

Harmonogram powrotu do nauki stacjonarnej:

• Od 4 maja uczniowie klas I-III szkół podstawowych na terenie całego kraju wracają  do nauki stacjonarnej w szkole.
              • Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
              • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie uczą się już stacjonarnie w szkole.