• Realizacja programu

03.10.2023 22:38
        We wrześniu na zajęciach świetlicowych pierwszoklasiści z zapałem wykorzystywali klocki LEGO oraz klocki magnetyczne do wspólnej zabawy. Chłopcy konstruowali samochody, różne urządzenia elektroniczne, dziewczynki budowały domki i łódki dla ludzików.

11.04.2023 21:30
        Święta tuż, tuż... Nieodzownym ich elementem są tradycyjne potrawy, ciasta i oczywiście pisanki. Oprócz pisanek świąteczną ozdobą są stroiki takie, jakie wykonali uczniowie młodszych klas. Dzieci stworzyły piękne ozdoby dzięki którym wielkanocny stół będzie na pewno bardzo kolorowy i wesoły. Do wykonania pszczególnych elementów wykorzystano pistolet do klejenia na gorąco zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

17.03.2023 10:21
        Uczniowie klasy V na zajęciach z techniki uczyli się przyszywać guziki o różnych kształtach. Do pracy wykorzystano akcesoria krawieckie zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

01.01.2023 16:29
        Uczniowie klasy V na zajęciach technicznych pracowali na krosnach
        zakupionych w ramach Programu „Laboratoria Przyszłości”. Tworzyli tkaniny
        według własnego projektu. Praca na krosnach zapewniła dzieciom fantastyczną
        zabawę rozwijającą twórcze myślenie i zmysł estetyczny.

01.01.2023 16:25
        W klasie 8 na zajęciach z informatyki przy pomocy zestawu Arduino uczymy się programować w języku C++, sygnalizator informacji na diodach LED, zastosowanie wyświetlacza tekstowego - komunikacja komputera z mikrokontrolerem AVR - wyświetlenie dowolnego tekstu.