• Realizacja programu

01.01.2023 16:05
        Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w pracowni informatycznej powstały piękne ozdoby świąteczne . Na drukarce 3D zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości wydrukowane zostały bombki, choinki, gwiazdka. Efekt końcowy wydruku przedstawiamy na stroiku świątecznym.

15.12.2022 10:12

Uczniowie klasy VI podczas zajęć technicznych chętnie wykonywali ozdoby świąteczne. Do tego celu wykorzystali długopisy Banacha 3D zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Wykonane proste wzory w postaci gwiazdek, choinek, bombek utwardzają się w kilka sekund i już po chwili stanowią gotowy przedmiot.

Zajęcia z wykorzystaniem długopisów 3D to nie tylko doskonała okazja do kreatywnej zabawy. Takie zajęcia pobudzają również wyobraźnię oraz uczą dokładności i cierpliwości.

#laboratoriaprzyszłości

05.12.2022 13:08
        Laboratoria Przyszłości

Listopad to miesiąc w którym upamiętniliśmy rocznicę odzyskania niepodległości.Dnia 14 listopada 2022r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła również po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję "Szkoła do hymnu". Do uwieńczenie tego wydarzenia wykorzystano aparat fotograficzny z możliwością nagrywania zakupiony w ramach Programu "Laboratoria Przyszłości "

05.12.2022 12:19

Grudzień to miesiąc radości i czas oczekiwania na świętego Mikołaja oraz na święta Bożego Narodzenia. Spotkanie ze świętym Mikołajem to wyjątkowy dzień - dzień radości, uśmiechu i dzielenia się szczęściem z innymi. Wszyscy kochają św. Mikołaja, dlatego też ten czas podczas zajęć świetlicowych spędzamy na tworzeniu kreatywnych prac. Uczniowie klasy VI rozpoczęli przygotowania do spotkania ze świętym Mikołajem wykonując piękne ozdoby, w których główną rolę odgrywa oczywiście Mikołaj. Do tego celu wykorzystane zostały długopisy 3 D zakupione w ramach rządowego programu #laboratoriaprzyszłości. Dla dzieci tego typu zajęcia to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do ćwiczeń koncentracji uwagi oraz zdolności manualnych.

13.11.2022 13:45
        W ramach programu "Laboratoria przyszłości" zakupiliśmy do szkoły m. in. Długopisy Banacha 3D, które cieszą się dużą popularnością. Odbyły się już pierwsze zajęcia z wykorzystaniem tych długopisów na których uczniowie wykorzystywali gotowe szablony.