Szkoła Podstawowa w Luchowie Dolnym

 

Nawigacja

Konkursy

 Rok szkolny 2018/2019

 

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE w I półroczu

L.P.

Nazwa

Opiekun

klasa

Liczba uczestników

Osiągnięcia

1

Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej – „Wspólnie śpiewamy polskie pieśni patriotyczne”

L. Brzyska

E. Glinianowicz

I– III – 14 uczniów

IV – VII – 8 uczniów

22

Laureaci:

Milena Jabłońska – kl. III

Katarzyna Duczek – kl. VII

Magdalena Wardach – kl. IV

Julia Babij – kl. IV

 

2

Konkurs recytatorski – ‘Niepodległa wierszem malowana”

K. Mendryk

IV-V – 9 uczniów

VII – 3 uczniów

12

I miejsce – Katarzyna Duczek –kl. VII

II miejsce – Szymon Janda, Magdalena Wardach-kl.IV

III miejsce – Patrycja Jachimowicz- kl. VII

3

Dyktando Niepodległościowe – „Po polsku o historii”

K. Mendryk

IV –V – 12 uczniów

VII – VIII – 6 uczniów

18

I miejsce – Michał Karczmarczyk– kl. V

II miejsce – Izabela Mendel – kl.V

III miejsce – Katarzyna Duczek – kl. VII

4

Konkurs matematyczny

„Mistrz tabliczki mnożenia”

K. Poluga

Kl. IV

12

I miejsce – Karol Karaś – kl. IV

5

Konkurs matematyczny

„Mistrz działań pamięciowych”

K.Poluga

Kl. IV

12

I miejsce – Karol Karaś – kl. IV

Kl. V

3

I miejsce – Izabela Mendel – kl. V

 

6

Konkurs plastyczny – „Mój wymarzony zawód’

  1. Krucoń

0 - III

12

I miejsce – Aleksandra Szmołda – kl. II

II miejsce – Bartłomiej Karczmarczyk – kl. 0

III miejsce – Izabela Mulawa – kl. 0

 

  IV-V

4

I miejsce – Anna Czyżnikowska – kl. IV

 

7

Konkurs plastyczny – „Mój ulubiony bohater literacki”

  1. Krucoń

IV - VIII

10

I miejsce – Adrian Kiełboń – kl. VIII

II miejsce Karol Karaś – kl. IV

III miejsce – Szymon Janda – kl. IV

 

8

Konkurs plastyczny – „Mój ulubiony bohater baśniowy”

  1. Krucoń

I - III

22

I miejsce – Amelia Mulawa – kl. III

II miejsce  - Martyna Janda – kl. I

III miejsce – Agnieszka Dyjak – kl. II

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE w II półroczu

L.P.

Nazwa

Opiekun

klasa

Liczba uczestników

Osiągnięcia

1

Turniej szachowy

  1. Krucoń

II – III

12

I miejsce – M. Jabłońska

II miejsce – A. Sarzyńska

III miejsce – A. Ćwikła

2

Szkolny konkurs z j. angielskiego „Master of English”- Mistrz j. angielskiego

  1. Skwarek

IV -V

6

Anna Socha – kl. V – mistrz j. angielskiego

Rok szkolny 2017/2018

1) Konkurs plastyczny "Orzeł biały - nasza duma" I miejsce zajęli Marcin Jachimowicz kl. IV, Patrycja Jachimowicz kl. VI.

Organizator: Grażyna Larwa

2) Konkurs plastyczno-fotograficzny "Najpiękniejsze zakątki mojej miejscowości"

I miejsce - Anna Czyżnikowska kl. III

II miejsce - Katarzyan Ciołek kl. I

III miejsce - Magdalena Ciołek, Julia Babij kl. III

Organizator: Anna Skwarek

3) Konkurs pt. "Moja Ojczyzna" - I miejsce zajęła Milena Jabłońska kl. II

Organizator: Ewa Glinianowicz

4) Konkurs języka angielskiego "Master of English" - Mistrz języka angielskiego

I miejsce - Katarzyna Duczek kl. VI

II miejsce - Patrycja Ćwikła kl. VII

III miejsce - Patrycja Jachimowicz kl. VI

Organizator: Anna Skwarek

5) Konkurs wiedzy pt. "Nie uzależnieniom":

I miejsce - Patrycja Ćwikła kl. VII

II miejsce - Katarzyna Duczek kl. VI

III miejsce - Agnieszka Kraśnianka kl. VII, Piotr Socha kl. VI

Organizator: Anna Skwarek

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Konkurs plastyczny "Zdrowe odżywianie"

I miejsce: Patrycja Jachimowicz kl. III

Wyróżnienie: Klaudia Jabłońska kl. V

Organizator : Anna Skwarek

*************************************************************************************************************************

"Bezpiecznie spędzam ferie zimowe"

Nagroda głowna - Patrycja Ćwikła - kl. IV

Wyróżnienie - Katarzyna Duczek - kl. III

Organizator: Kazimiera Mendryk

************************************************************************************

Konkurs matematyczny o tytuł

"Mistrza działań pamięciowych"wśród uczniów

klas IV - VI

Mistrzowie działań pamięciowych:

Rafał Mendel - kl. IV

Paweł Pogorzelec - kl. V

Wojciech Łogin - kl. VI

Opiekun: Kazimiera Poluga

 

*******************************************************************************************************************************

 

Konkurs matematyczny o tytuł

"Mistrza tabliczki mnożenia"

 

Mistrzem tabliczki mnożenia został

 

Kamil Dorosz  - klasa  IV

 

Opiekun - Kazimiera Poluga

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

KONKURS MATEMATYCZNY O TYTUŁ

"MISTRZA DZIAŁAŃ PAMIĘCIOWYCH"

WSRÓD UCZNIÓW KLAS IV-VI

KLAUDIA JABŁOŃSKA - KL. IV

WOJCIECH LENIART - KL. V

IWONA KARCZMARCZYK - KL. VI

Opiekun: Kazimiera Poluga

 

 

Konkurs matematyczny o tytuł

"Mistrza tabliczki mnożenia"

Mistrzem tabliczki mnożenia został

Paweł Pogorzelec  - kl. IV

Opiekun - Kazimiera Poluga

 

 "Mój najpiękniejszy różaniec - róże dla Matki Bożej"

W konkursie wzięło udział 29 uczniów. Prace, które wykonały dzieci przy pomocy rodziców były bardzo piękne i ciekawe. Wśród uczestników konkursu wytypowano zwycięzców:

I miejsce:

  • Dawid Fus kl. II
  • Katarzyna Duczek kl. II
  • Patrycja Ćwikła kl. III

 

II miejsce:

  • Patrycja Jachimowicz kl. II
  • Wiktoria Karczmarczyk kl. II
  • Justyna Krasowska kl. II

 

III miejsce:

  • Anna Czyżnikowska "0"

  • Agata Rzeźnik kl. II

  • Adrian Kiełboń kl. III

Prace pozostałych dzieci zostały wyróżnione. Wszyscy otrzymali nagrody.

Opiekun: Krystyna Maciejkowicz

ROK SZKOLNY 2012/2013

Konkurs plastyczny na ilustracje wiersza

Tuwima i Brzechwy

 

I.  miejsce – Adrian Kiełboń – kl.I

II. miejsce – Mateusz Gorący – kl.III

III. miejsce – Paweł Pogorzelec – kl.III

 

Wyróżnienia:

Kamil Dorosz – kl. II

Oliwia Kiełboń – kl. I

Opiekun Ewa Glinianowicz

Konkurs matematyczny o tytuł

"Mistrza tabliczki mnożenia"

Wyróżnienie Wojciech Leniart - kl. IV

Opiekun - Kazimiera Poluga

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Konkurs matematyczny o tytuł

"Mistrza działań pamięciowych"

wśród uczniów klas IV - VI

 

Mistrzowie działań pamięciowych

Iwona Karczmarczyk - kl. IV

Angelika Grasza - kl. V

Łukasz Waluda - kl. VI

Opiekun - Kazimiera Poluga

 

Konkurs matematyczny o tytuł

"Mistrza tabliczki mnożenia"

 

Mistrzem tabliczki mnożenia została

Iwona Karczmarczyk - kl. IV

Opiekun - Kazimiera Poluga

"Moje uczestnictwo w nabożeństiwe różańcowym"

I miejsce -Edyta Dorosz - kl. III

II miejsce - Mateusz Gorący - kl. II

III miejsce - Wojciech Pogorzelec - kl. III

IV miejsce -Paweł Pogorzelec i Wojciech Leniert - kl. III

Opiekun - Krystyna Maciejkowicz

 

"W siną dal - bezpieczna droga do szkoły"

Zwycięzcy: 

Dominika Karczmarczyk - kl. VI

Mateusz Gorący - kl. II

 

Wyróżnienia:

Paweł Pogorzelec - kl. II

Dominik Borek - kl. II

Wiktoria Kiełboń - kl. II

Anna Grasza - kl. II

Opiekun -Krystyna Maciejkowicz

______________________________________________________________________________

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

Konkurs matematyczny organizowany przez KO w Lublinie

Do II etapu zakwalifikowali się:

Justyna Kiszczak - kl. VI

Rafał Karczmarczyk - kl. VI

 

Opiekun Kazimiera Poluga

 

Konkurs matematyczny „Szpak

pod patronatem Instytutu Matematyki UMCS w Lublinie

 

Do II etapu zakwalifikowała się

ANGELIKA GRASZA - kl. IV

 

Opiekun Kazimiera Poluga