• PASOWANIE NA UCZNIA!!!

• Dnia 15 listopada 2023 r. uczniowie z klasy I z naszej szkoły mieli swoje wielkie święto czyli Pasowanie na Ucznia. Pierwszoklasiści pod czujnym okiem wychowawczyni doskonale przygotowali się do tego ważnego w tradycji szkoły wydarzenia. Były wierszyki, piosenki i tańce. Wspaniale odpowiadali na pytania swoich starszych koleżanek. Wszystkiemu przysłuchiwała się Pani Dyrektor, społeczność szkolna z klas II-IV oraz rodzice. Po krótkiej części artystycznej, odbyła się część oficjalna, w której uczniowie złożyli ślubowanie. Następnie Dyrektor szkoły pani Grażyna Larwa pasowała ich na uczniów naszej szkoły. Zgodnie z tradycją na pamiątkę uroczystości wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także drobne upominki. Po pamiątkowym zdjęciu uczniowie klasy pierwszej udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uroczystość z pewnością na długo pozostanie w miłych wspomnieniach wszystkich pierwszoklasistów.