• Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020

• Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią oraz wyzwaniami, jakie stawiało zdalne nauczanie, pragniemy pogratulować uczniom sukcesów w nauce.

W roku szkolnym 2019/2020 wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

Milena Jabłońska

Oliwia Mendel

Alicja Sarzyńska

Klaudia Hałaś

Amelia Mulawa

Szymon Janda

Izabela Mendel

Marcin Jachimowicz

Anna Socha

Klasa VIII

Patrycja Jachimowicz

Katarzyna Duczek

Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu w klasach I-III:

Magdalena Fus

Bartłomiej Karczmarczyk

Martyna Janda

Dawid Ćwikła

Jakub Jabłoński

Agnieszka Dyjak

Aleksandra Ćwikła

• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

•          26 czerwca 2020r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. W tym dniu pożegnaliśmy także absolwentów naszej szkoły – uczniów klasy VIII, którzy nietypowo zebrali się przed szkołą, z zachowaniem zasad sanitarnych.

Słowa pożegnania skierowała do uczniów p. dyrektor Grażyna Larwa, po czym wręczył nagrody wyróżnionym w nauce uczennicom: Katarzynie Duczek i Patrycji Jachimowicz. Następnie obecny na uroczystości Burmistrz Tarnogrodu p. Paweł Dec wręczył przyznane Nagrody Burmistrza, które otrzymały Patrycja Jachimowicz i Katarzyna Duczek. Na zakończenie świadectwa i dyplomy za udział w konkursach wręczyła wychowawczyni klasy p. Kazimiera Poluga. Uczniowie pozostałych klasy odebrali świadectwa i wyróżnienia od swoich wychowawców według ustalonego harmonogramu godzin.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom dziękujemy za pracę, wsparcie, wzajemną pomoc i życzliwość w tych trudnych czasach pandemii. Życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!