• LUTY W PRZEDSZKOLU!

• Luty rozpoczął się bardzo ważnym i uroczystym wydarzeniem - była to uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci pięknie wyrecytowały wiersze, zatańczyły taniec oraz zaśpiewały piosenkę.  A to wszystko dla najukochańszych Babć i Dziadków, którzy licznie przybyli na tą uroczystość. Dzieci obdarowały Ich też własnoręcznie wykonanymi prezentami.

27 lutego wraz z innymi dziećmi ze szkoły przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do Biłgoraja. Podczas lekcji w kinie dowiedziały się jak powstają filmy animowane oraz obejrzały bajkę pt. "Urwis". swietnie bawiły się w "Powerlandzie". A podczas warsztatów pieczenia pizzy samodzielnie  przygotowały smakowite pizze.

Samodzielne przygotowywanie jedzenia nie jest naszym przedszkolakom obce, ponieważ w każdym tygodniu przygotowują pyszne, kolorowe kanapki na drugie śniadanie.

Bardzo miłym akcentem były Walentynki. Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe tego dnia, ponieważ otrzymały kolorowe kartki walentynkowe.